На березі озера Лебединого збудують фітнес-парк (проєкт)

Фото: Киїзеленбуд Об этом сообщает lastnews.in.ua со ссылкой на СМИ.На території біля озера Лебединого буде фітнес-парк площею більше 19 гектарів, повідомляє Київзеленбуд. Уже зараз розпочинають роботи з першої черги капітального будівництва, що охопить 3,7 га.

Фото: КиїзеленбудДо кінця року мають закінчити будівництво центральної алеї парку, зокрема, прокласти прогулянкові та велосипедні доріжки з фібробетону, встановити парапетні лави та смітники, створити зону для гри в шахи й доміно, спорудити універсальний спортмайданчик для волейболу та баскетболу і облаштувати поливо-зрошувальну систему. Зараз комунальники розчищають територію і обрізають дерева.

Фото: КиїзеленбудУ майбутньому фітнес-парку мають прокласти більше 5000 кв. м. прогулянкових доріжок, зробити веломаршрут протяжністю майже 900 метрів.

Фото: КиїзеленбудНа території парку мають спорудити кілька спортивних майданчиків, майданчик для зимового фітнесу, скейт-зону та ігрові майданчики для дітей. Проєкт також передбачає спорудження лекторію на воді.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/04/na-berezi-ozera-lebedynogo-zbuduyut-fitnes-park-proyekt/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя