Зупинити розпродаж землі: Юлія Тимошенко домоглася парламентських слухань і розгляду альтернативних законопроектів (відео)

Зупинити розпродаж землі: Юлія Тимошенко домоглася парламентських слухань і розгляду альтернативних законопроектів (відео)

Аграрний комітет ВРУ підтримав пропозицію Юлії Тимошенко провести парламентські слухання щодо доцільності запровадження ринку землі до розгляду урядового законопроєкту в сесійній залі. Об этом сообщает rusberkut.in.ua со ссылкой на СМИ.

Окрім того, комітет підтримав розгляд всіх законопроєктів щодо землі, зокрема і внесених партією «Батьківщина», на засіданні комітету в п’ятницю, 11 жовтня, повідомляє ba.org.ua.

Як зазначила під час свого виступу на засіданні комітету, «Батьківщина» категорично проти урядового законопроєкту №2178. Вона обурилась тим, що цей документ був внесений до порядку денного парламенту без обговорення та рішення комітету.

«Це суперечити Конституції, регламенту роботи парламенту. Ухвалюються волюнтаристські рішення, не спираючись на думку людей! Законопроєкт непридатний для ухвалення. Він, по суті смертельний, - наголосила вона. — Ми не підтримували та не підтримуємо таке ставлення до землі. Не можна ставити на голосування в парламенті проєкт закону, який не сприймається ні суспільством, ні аграріями», — сказала вона.

Лідер «Батьківщини» повідомила, що вже 10 обласних рад, 28 районних і 9 міських звернулися до влади, а ще 130 рад всіх рівнів призначили позачергові сесії щодо питання недопустимості цього законопроєкту.

«Якщо парламент, комітет, депутати є виразниками ідей суспільства, то ви не можете не почути, що вся країна просить зняти з розгляду цей законопроєкт про розпродаж української землі без будь-яких правил», — заявила парламентарій....

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1570024302-zupiniti-rozprodazh-zemli-yuliya-timoshenko-domoglasya-parlamentskih.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя